DHR Trade s.r.o. Loading

O nás

O nás

Příběh DHR trade s.r.o. se začal psát v létě roku 2016, kdy došlo k odkoupení závodu a s ním spojeným teamem lidí současným jednatelem společnosti. A tak začala dlouhá cesta k propojování výrobních subjektů s lidmi, kteří to v životě nemají jednoduché. Tato cesta je plná překážek a stejně jako život sám, plná strastí ale i slastí. S překonáváním strastí nám pomáhá společná soudržnost a tým naprosto skvělých lidí. Snažíme se si vzájemně napomáhat a hlavně inspirovat v profesní i osobní rovině. To nás dělá naprosto jedinečnou společností jak pro naše současné či budoucí zaměstnance, ale zároveň i pro klienty, kteří se s námi budou cítit jako součást naší firemní rodiny.

Naše vize se tedy splnila. Jsme neskutečně rádi, že ovlivňujeme životy lidí, kteří se díky našemu místu cítí plnohodnotní.

Na jednom prostoru, zde máme dvě dílny. Jednu velkou, která je určena na realizaci zakázek pro naše klienty. Pak zde ale nově najdete novou malou dílničku, kde vznikají dva naše projekty ruční výroby. To je taková naše srdcová záležitost a doufáme, že až výrobky půjdou do světa, tak z nich budete nadšení. Určitě Vás o tom budeme informovat.